Live Traffic Feed

Recent Posts

Rita Ora

Sunday, December 08, 2013

Music 2014

Sunday, December 23, 2012

Klepto - Klepto in this bitch (Official Video)

Sunday, November 25, 2012Music: ADRIAN GAXHA
Lyric: BUJAR IDRIZI
Video: ENTERMEDIA
Arrangement: ADRIAN GAXHA

Adrian Gaxha ft Floriani - Ngjyra e kuqe (Official Video)

Thursday, November 22, 2012

Shkurte Fejza - Kuvendi i Junikut - Official HD videoNa nuk pysim per kerkon,
as nuk dum me dit per shtet,
ecim vec me rregullat tona,
otr kshu kena mbet,
prej fillimit kur u hap,
shperthym krejt do ku do,
ja dham besen njoni tjetrit njo per kejt e krejt per njo,

Jena cunat e nates me ne ska llafe,
kapuca n'kry krejt me patllake,
- heke oren dhe varsen prej qafe,
qiti krejt paret mi jep si dhurat,

ti je biznes man une jom biznes boy,
ti ki karta banke une per to kom nevoj,
uhhh hajde lujm 1 loj, 
nese pergjigjesh sakt une pap fitoj,

nah - ktu ska shpetim 
- bojm gjithcka per mbi-jetim,
dhe nese ti ngul kom thu se e kam gabim , 
i them mfal un nuk pyta per shpjegim,

now bitch keep moving mos bo si kurvat,
pranoje ket fat dhe merre si burrat,
se sonte su kon - nata jote,
noshta dhe mu m'ndodh si zotrrote,

kjo bot esht e eger plot me bisha,
ty tra fati me i pa kto bisha,
ecim me kapuca patllake n'xhinsa,
ku karin po mendon se je tu shku me kmisha,

ti je zotni por un jam zot shpie,
ti je n'rrug teme ktu nuk ke hije,
tash pagu taksat fije per fije,
ti jeton shnosh un po vdes prej urie,

- na jena t'rritem n'rrug,
dim githcka vec nuk dim mu tut, 
kshuqe mos u lodh kot se nuk t'foli but,
se jeta e shtir me ka kthy si ujk,

rrim tan bashk krejt si kupe,
dhe asnjo nuk dahet asnjo prej ne,
mos hy mes turmes se zdin cka t'gje,
knej ka ne ska vend mu stre,

jeni krejt anonim nese sjeni ksaj lagje,
as nuk dum me dit se per kan je ardh dhe,
ort e vona t'shtin telashe,
jena cunat e nates me ne ska llafe,

durt me doreza ska shenja gishtash,
hekri i ftoht ban shkendi me blica,
marrim dhe gzhojat mos t'ket shenja tpista,
thuj vetes tung bitch hasta lavista

Noizy - Cunat e Nates (OFFICIAL VIDEO)

D.M.K. feat. HITJON -- Real

Videos by cateogry

Labels

About

There was an error in this gadget

Blogger Tricks

Vitija.net - RSS Feed