Live Traffic Feed

Rita Ora

Tuesday, February 21, 2006

Genta Ismaili Hot Mp3

Download this Now Songs From Genta
Gentiana is the Greek name for this plant, and was first used about 50-100 AD [Corneliuson, 1997]. According to Dioscoroides and Pliny, this plant got its Greek name after the last king of Illyria, Genthios [Genthius, Gentius] (180-68 BC). Illyria was located close to today's Albania. Supposedly Genthios discovered the pharmacological properties of gentians. Genthios and Gentian is still used as given names, in Albania and other places; Genthios for males, Genthis for females, and Gentian for both genders.
Nr1. Genta - Gabova.mp3

Nr9.Genta - Zor pa mua e keq per mua.mp3

Nr4. Genta -Mu Largo.mp3

Nr7. Genta - Sdo Te Pres.mp3

Nr3. Genta - Mpuq Mpuq.mp3

Nr8.Genta - per ty jam e vdekur.mp3

Nr2. Genta - Luj Me Mua.mp3

Nr5. Genta - Pse Te Dua Ty.mp3

Nr6. Genta - Une Jam Fati Yt.mp3

22 comments:

 • Anonymous says:
  5/28/2006 10:58:00 AM

  hey genta shum sexy je a me ty isha martu meniher a

 • Anonymous says:
  6/11/2006 11:53:00 PM

  hahaha ma bre shqiptar a e din qe kjo esht gjilanese qe ski shanc me ta dhe plus e ka milotin heheh un genta jam per ty gjillani the best

  MIRJETA NGA GJILANI

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 05:04:00 AM

  Ti je ka Gjilani une s/jam Rebel shko ke Hismet Klaiqi Sindelfingen Kamenica

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 05:05:00 AM

  Une kam cekicin ta qi nonen pidh ne brez e mbaj

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 05:12:00 AM

  Genta ti pidh per s mbari ai rebeli eshte vllai im ka vra Arkanin me ate mos u qi hajde tek Parkingu i Rozafa-Palace bjere dhe Gjysten krejt bjeri ebhe nja tre jave jam ne Shqiperi Polici Sejfi Qejvani e qe rri tek Ambasada Gjermane e di se ku e kam
  shtepine

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 05:14:00 AM

  Degjo ketu si ta kem cekicin edhe Arusha me ardh e mbys

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 05:16:00 AM

  Ai rebeli eshte goce ka lind ne inkubator ku ta gjeni eliminojeni

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 06:22:00 AM

  Albanien schreibt mit A grooss

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 06:22:00 AM

  Albanien schreibt mit A grooss

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 06:24:00 AM

  Albanien schreibt mit A grooss

 • Artan Hoxha says:
  6/13/2006 06:28:00 AM

  Ju a qi nonen pidh te gjitheve picka mu materina ich fich euch alle ich kann turkisch une kam vetem pune me Adolf Hitlerin ju s dini me fol shqip doni Amerikant nonen mu ne pidh do tia qi ne pidh amerikanve une vetem me Adolf Hitlerin kam pune

 • Anonymous says:
  6/25/2006 01:58:00 AM

  Artan Hoxha..Boll ma se boll u fryve.aiiiiii edhe ti..Pona duhet fort a ake pun me Adolf Hitler ti.. nejse..Tung kaloni bukur ne vazhdim!! Adelina dhe Gentiana Ismaili jon nr. 1!!!!! JU dua!:)

 • Anonymous says:
  6/27/2006 03:32:00 AM

  Ani o burneshe mu duhet cekici se kam ble mua me kane dhene ilacin ne burgun e tybingenit dhe thashe se eksperti im quhet Adolf Hitler ne menyre sonambuli dhe ata me cuan tek psyciatria Weissenau Hismet Klaiqi e din Sommerhofer str.219 Sindelfingen tashti jam ne Shqiperi pasneser jam ne Gjilan s kam as edhe nje lek u be tallash Gjystes me duket se ka inat te gjithave ju du

 • Anonymous says:
  6/28/2006 10:51:00 AM

  Tashti mu be qejfi se ti me do buke kripe ezmer hajde bujrem

 • Anonymous says:
  6/28/2006 10:54:00 AM

  Buke kripe e zemer me 2 korrik festa e Kosoves me 12 korrik festa e Shqiperise ate dite qe ne hyme ne token Gjermane viti 1990 neve na e kane harruar emrin por jo Kosova

 • Drenusha says:
  6/30/2006 06:31:00 AM

  EE Genta ma e mira je edhe ti na ke prezantu mas miri ne " EURO VIDEO " . Bravo

 • Anonymous says:
  7/05/2006 01:45:00 AM

  genta esht nder kengetaret me te mira ne gjith boten.genta esht shum e bukur. genta te dua shum. te fala nga gjermania. tung

 • Anonymous says:
  7/25/2006 01:34:00 AM

  ti zotri qe i qike te gjith deri sa te vish te ne shko te nena jote se ajo ndoshta ka nevoj per ashtu gjonash e jo neve more vesh artan hoxha

 • Anonymous says:
  8/08/2006 03:37:00 PM

  genta looking hott and got my boyfriend going crzyyyyyyyy thanks for that hahah...

 • Anonymous says:
  11/17/2006 10:24:00 AM

  Pasoshin thuj Ismet Klaiqit pasoshin e asylit

 • Anonymous says:
  11/17/2006 10:26:00 AM

  Greta Koci ka qene qeraxhie thuj gretes ku e ka shtepine cuni i besimit dhe jepi pasoshin e asylit dhe o burrani ne Gjermani

 • Anonymous says:
  12/18/2006 07:02:00 AM

  a do vish genta per zotin do vras veten po s te qiva greta koci ka qene qeraxhije ke shtepija ime